TutkumSobet.Net Sohbet Odası Kuralları

TutkumSohbet     03-10-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     TutkumSobet.Net Sohbet Odası Kuralları     810 Defa Okundu

TutkumSohbet Chat ve Sohbet Odaları Kuralları:

  • Türkiye cumhuriyeti kurucusu olan önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e ve yine Türkiye cumhuriyeti devletine karşı hakaretlerde bulunmak yasaktır.
  • Terör örgütü propagandası yapmak yasaktır.

 

1- Sitemizde telefon numarası vermek yasaktır.

2- Küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır ve sohbet odalarından uzaklaştırılırsınız..

3-Sohbet odalarına ve Özel sohbetlerinizde Yazdığınız veya Söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz. Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.

4- TutkumSohbet Sitemizde huzur bozan sözler, sohbeti ve ortamı gerecek davranışlar yasaktır. Bu gibi durumlarda ilk olarak Kişi uyarılır daha sonra devam etmesi halinde sohbet ve chat odalarından uzaklaştırılır.

5- TutkumSohbet odalarımızda Yetkililere hakaret eden, küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafir siteden uzaklaştırılır.

6- Adminlik Ve @ Alımı konularına sorumlu kişiler bakmaktadır. Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.

7- TutkumSohbet Odalarinda Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.Buna benzer görseller kullanmakta yasaktır.

8- TutkumSohbet Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesul değildir.Şifrenizi Unutmanız Durmunda #Nickserv den sorumlu yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz.

9- TutkumSohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, ard arda düzensiz karmaşık yazılar yazmak, Animasyonlar atmak yasaktır.Bu kişiler önce uyarılır devam etmeleri halinde ise sohbet ve chat kanallarından uzaklaştırılır.

10- Facebook , instagram , twitter ve benzeri sosyal medya hesaplarından uygunsuz bir şekilde görüntü Resmi vermek kesinlikle yasaktır. Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.

11- TutkumSohbet Sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.Söz konusu yazışmaların ve kişilerin logları saklanmaktadır.

12- Sohbet Odalarimizda Her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.

13- TutkumSohbet Sohbet ve Chat odalarinda Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar ve cinsel içerikli nick/rumuz girmek vede kayıt olmak yasaktır.

14- Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz.Kişisel Verilerin Kanunu Kapsamında suç teşkil ettiğinden Bu durumda sohbet ve chat odalarımızdan sınırsız uzaklaştırma alırsınız.

15- TutkumSohbet Odalarinda Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiridiniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.

16- Sohbet Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız. Delillerinizle Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.Söz konusu suçlamalar ve karalamalar sebebsiz ve delilsiz olması koşulunda sohbet ve chat odalarından sınırsız şekilde uzaklaştırılırsınız

17- TutkumSohbet ve Chat Odalarinda Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür.ve bunla alakalı İşlemler başlar.

Not: Sohbet’e bağlantı kuran tüm Misafirler/Kullanıcılar üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. “Ceza” uygulandıktan sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecektir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?TutkumSohbet.Net

Sohbet sitesi insanların gündelik yaşamaında daha eğlenceli zamanlar geçirerek, yeni arkadaşlıklar kurmaları için açılmıştır.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 TutkumSohbet.Net - Tüm hakları saklıdır.